Wydechy Short Shots.

Grudzień to całkiem dobry miesiąc na wprowadzanie zmian w swojej ukochanej maszynie.

Grudzień to całkiem dobry miesiąc na wprowadzanie zmian w swojej ukochanej maszynie.

Korzystając z krótkich dni i dłuuuugich nocy, możemy na delektować się czasem garażowym ze swoim motocyklem u boku. Czas przeróbek, przemian, nowych odkryć trwa w najlepsze. W tym tygodniu prezentujemy coś dla poszukujących idealnego brzmienia. A któż z nas nie lubi wsłuchiwać się w niepowtarzalne dźwięki wydechów Harleya? To jeden z często wymienianych elementów w motocyklu, za pomocą którego idealnie możesz wyrazić to, co gra Ci w duszy. Wydechy Short Shots sprawią, że nie musisz więcej tłumić swojej potrzeby ekspresji. To Ty decydujesz, jaki dźwięk z siebie wydasz!

Wydechy Short Shots dedykowane są motocyklom Harley Davidson Sportster. Możesz użyć ich jako zamienniki oryginalnego wydechu HD i idealnie przymocować do oryginalnych punktów mocowania. Dostarczane jako kompletny zestaw, gotowy do montażu. Zestaw zawiera wydechy, osłonę termiczną i zestaw montażowy.

Zmiany te wpłyną również na wygląd, wagę i osiągi Twojej maszyny. Zamontowane wydechy Short Shots sprawią, że ​​Twoja maszyna nie tylko przyciągnie uwagę pod względem dźwięku, ale także uwodzi wzrok, dzięki stylowemu, niestandardowemu projektowi z cięciem ukośnym.

Odkryj swój motocykl i siebie głębiej.

Masz pytania? Dzwoń, pisz.

+48 883 321 360

trader@mototrack.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *